Pašvaldība, visā Latvijā

Drukāt

Zilber, SIA

Ganību dambis 24d-717, Rīga, LV-1005
Apraksts: Uzņēmums "Zilber" veic ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu izbūvi, ierīkošanas un avārijas darbus privātmājām, saimniecībām, industriālām ēkām, būvēm, jaunbūvēm, jaunceltnēm, saimniecības objektiem, pašvaldības ēkām, kā arī komercobjektiem.

Līvānu dzīvokļu un komunālā saimniecība, SIA - ūdensapgāde, namu apsaimniekošana, atkritumu izvešana, celtniecības tehnikas noma Līvānos

Turpinām strādāt klātienē!
Rīgas 2b, Līvāni, Līvānu n., LV-5316
Līvānu dzīvokļu un komunālā saimniecība. Atkritumu apsaimniekošana. Ūdens un kanalizācijas iecirknis. Avārijas dienests. Atkritumu apsaimniekošana un pārstrāde, DZKS, pacēlāju, celtniecības tehnikas, traktoru, ekskavatoru noma Līvānos, frontālie iekrāvēji Līvāni.

Dārznieks, ZS Kliģeni

Ābolu 12, Cēsis LV-4101
Apraksts: Z/S Kliģeni nodarbojas ar ziedu, ziedu stādu audzēšanu, tirdzniecību un vairumtirdzniecību, kā arī ar dārzeņu (tomātu, gurķu) audzēšanu un stādu tirdzniecību. Veikals "Dārznieks" piedāvā pašu audzētus grieztos ziedus un podu puķes, kā arī ievesto produkciju. Piedāvājam visa veida floristikas pakalpojumus - svinībām (galda, telpu ziedu, floristikas dekorus), kāzām (līgavas pušķi, piespraudes, matu rotas, mašīnas dekori, galda, telpu, bazīcas, vietu noformēšana), bērēm (štrausi, vainagi, zārku dekori, lentes).

Iecavas veselības centrs, pašvaldības aģentūra

Iecava, Dzirnavu 1, Iecavas p., Bauskas n., LV-3913
Apraksts: Pašvaldības ārstniecības iestāde, kas nodrošina primāro veselības aprūpes pakalpojumu un sekundāro ambulatoro veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu.

AKVARIUS, SIA

Tirzas 1, Rīga, LV-1024
Apraksts: SIA “AKVARIUS” ir dibināts 1991.gadā un lepojas ar vairāk kā 25 gadu pieredzi cietā kurināmā piegādes jomā Latvijas tirgū. Klientiem piedāvājam kvalitatīvas akmeņogles un kokskaidu granulas fasētā vai beramā veidā, kā arī kokskaidu briketes RUF, PINI-KAY un bērza briketes. Uzņēmuma īpašumā ir transportlīdzekļi un iekārtas, kas dod iespēju nodrošināt un sniegt uzkraušanas un piegādes pakalpojumus. Esam stabils un uzticams uzņēmums ar labām atsauksmēm no valsts un pašvaldības iestādēm, kā arī pastāvīgajiem klientiem.

Rēzeknes pilsētas pašvaldība, Sporta pārvalde

18.novembra 39, Rēzekne, LV-4601
Apraksts: Visa veida sacensību organizēšana, skolu un bērnu jaunatnes sports, augstu sasniegumu sports, sporta senioru kustība. Sacensību organizēšana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Rēzeknes pilsētas domes pārvalde Sociālais dienests

Zemnieku 16a, Rēzekne, LV-4601
Apraksts:

Rēzeknes pilsētas pašvaldības sociālais dienests. 

Baltex Group, SIA

Leņķa 9, Rīga, LV-1006
Apraksts: SIA „Baltex Group” ir 2010. gadā dibināts uzņēmums, kas nodarbojas ar projektēšanu un nodrošina pilnas komplektācijas būvprojektu izstrādi - arhitektūras risinājumus, inženiertīklu projektēšanu, topogrāfisko uzmērīšanu, ēku tehnisko apsekošanu un būvprojektu vadību. Uzņēmuma darbības laikā ir tapuši kultūras centri, skolas, bērnudārzi, pašvaldību administratīvās ēkas, noliktavas, stadioni un citas ēkas, kā arī veikti labiekārtošanas darbi.

Stark Demolition Industry, SIA

Juglas 3 k.1, Rīga LV-1024
Pakalpojumi:
    ✓ Visa veida demontāžas projektu izstrāde ✓ Tehniskās apsekošanas atzinuma sagatavošana ✓ Individuālu izmaksu tāmes sastādīšana ✓ Izstrādāto projektu saskaņošana un akceptēšana būvvaldēs un citās pašvaldību institūcijās
Par mums: SIA "Stark Demolition Industry " ir Būvkomersantu reģistrā reģistrēts uzņēmums, kas dibināts 2011. gadā. Veicam visu veidu un sarežģītības demontāžas un nojaukšanas darbus. Pēc demontāžas sakārtojam teritoriju, būvgružus šķirojam un aizvedam tālākai utilizācijai. Nodrošinām ātru un kvalitatīvu darbu izpildi.

Tadeo, SIA, Juridiskais birojs

Laipni gaidīti!
Dīķa 44, Rīga LV-1004
Pakalpojumi::
    ✓ Juridiskās konsultācijas; ✓ Darījumi ar nekustamu īpašumu; ✓ Laulības noslēgšanai un šķiršanai, uzturlīdzekļu un saskarsmes tiesību jautājumu risināšanai – līgumu, prasības pieteikumu, izlīgumu sagatavošana un pārstāvība tiesā; ✓ Fiziskas un juridiskas personas maksātnespējas procesa pieteikuma sagatavošana iesniegšanai tiesā; ✓ Ar mantojumu saistīto strīdu risināšana; ✓ Uzņēmumu reģistrācija – tai skaitā sociālā uzņēmuma reģistrēšanai nepieciešamo dokumentu sagatavošana iesniegšanai UR; ✓ Darba tiesības – darba līgumu sastādīšana un koriģēšana, uzņēmuma iekšējo normatīvu sastādīšana, darba strīdu risināšana; ✓ Parādu piedziņa – sarunu procedūru vadīšana, pretenziju, brīdinājumu sagatavošana, debitoru un kreditoru tiesību interešu pārstāvība. ✓ Tiesisko interešu pārstāvība dažādās iestādēs – VID, UR, BVKB, VDI, u.c..

Limbažu ceļi, SIA

Mehanizācijas 3, Limbaži, Limbažu n., LV-4001
Grants, šķembas, smilts. Būvtehnikas noma. Zemes darbi. Smagsvara treileru noma. Ceļu būve, asfaltēšana. Bruģēšana. Būvgružu izvešana drupināšanai. Sniega tīrīšana. Bruģis, bruģēšana, ceļu remonts, labošana.

LatInSoft, SIA, filiāle Rīga

Baltā 1b-202, Rīga LV-1055
LatInSoft piedāvātie risinājumi balstās uz kompleksas pieejas::
    ✓ mūsu izstrādātajām profesionālajām grāmatvedības uzskaites un uzņēmuma vadības programmām GrinS® ✓ mūsu piegādātās IT infrastruktūras risinājumiem ✓ profesionālas un kvalitatīvas apmācības pakalpojumiem ✓ programmētāju, konsultantu, tehnisko speciālistu un menedžeru prasmēm un pieredzi

Jēkabpils pakalpojumi, SIA

Zemgales 24 k.1, Jēkabpils, Jēkabpils n., LV-5201
Atkritumu savākšana Jēkabpilī, atkritumu pārvadāšana Jēkabpilī, atkritumu apsaimniekošana Jēkabpilī, sadzīves atkritumi, atkritumu šķirošanas laukums Jēkabpilī, stikla, plastmasas, papīra, apģērbu, elektropreču pieņemšana Jēkabpilī, lielgabarīta atkritumu savākšana Jēkabpilī, būvniecības atkritumu pieņemšana Jēkabpilī, ielu

Artura Vaišļas Madonas juridiskais birojs

Rīgas 6, Madona, Madonas n., LV-4801
Apraksts: Artura Vaišļas Madonas Juridiskais birojs par godīgām un saprātīgām cenām sniedz juridiskos pakalpojumus un konsultācijas dažādos tiesību jautājumos!

Rūjienas Senioru māja

Valdemāra 26, Rūjiena, Valmieras n., LV-4240
PAKALPOJUMI::

* Īstermiņa aprūpe

* Ilgtermiņa aprūpe

* Fizioterapija

* Dienas centrs

Apraksts:

“Rūjienas senioru māja” - sociālais aprūpes un rehabilitācijas centrs. Pieejama kvalitatīva medicīniskā aprūpe un konsultācija. Par visām jūsu un jūsu tuvinieku rūpēm pārūpēsies nozares profesionāļi.

Piedāvājam saviem klientiem, vecumam un veselības stāvoklim atbilstošas nodarbības un interešu pulciņus. Iesaistoties piedāvātajās aktivitātēs, klienti vairāk saglabā savas prasmes, dzīvesprieku un veselību. Sociālā aprūpes un rehabilitācijas centrs spēj nodrošināt aprūpi 100 klientiem.

Mercell Latvia, SIA

Dzirnavu 37, Rīga LV-1010
Mercell ir iepirkumu monitoringa pakalpojumu sniedzējs ar plašu informāciju par publicētajiem un aktuālajiem iepirkumiem vienuviet. Mums ir daudzu gadu pieredze elektronisko iepirkumu sfērā, kā arī mūsu rīcībā ir plašākā informācija par publiskajiem iepirkumiem, ļaujot mums sniegt veiksmīgus elektronisko iepirkumu risinājumus daudziem uzņēmumiem. Esam viens no vadošajiem iepirkumu informācijas piegādātājiem Eiropā, un, apzinoties klientu nepieciešamību pēc iepirkumu konkursu informācijas vienuviet, esam kļuvuši par veiksmīgāko informācijas piegādātāju un visizplatītāko elektronisko iepirkumu risinājumu pasūtītājiem un to piegādātajiem arī Latvijā. Mūsu risinājums nodrošina to, ka iepirkuma konkursa process norit elektroniski, caurskatāmi un droši. Šādā veidā tiek panākts efektīvāks iepirkums ar augstu drošību un kvalitāti, kā arī samazināts resursu patēriņš gan pircējiem, gan piegādātājiem.

Kāpēcītis, Privātā pirmsskolas izglītības iestāde

Lestenes 12b, Rīga, LV-1002
Apraksts: Kāpēcītis ir privātā pirmsskolas izglītības iestāde, kam ir līdzfinansējuma līgumi ar pašvaldībām. Mēs gaidām mazos "Kāpēcīšus" vecumā no 1.6 - 5 gadiem, lai sniegtu jaunas zināšanas un iemaņas, kļūtu patstāvīgāki, iepazītos ar jauniem draugiem un būtu draudzīgs risinājums Jūsu mazajam. Veidojam ciešu sadarbību ar vecākiem, lai viņi atklātu bērnos jaunus talantus. Kā arī priecājamies visi kopā Ziemassvētkos un Lieldienās. "Kāpēcīša" īpašā iezīme un uzsvars tiek likts uz muzikālo izglītību, kas ne tikai veicina bērnu vispārējo attīstību, bet arī matemātiso domāšanu. Muzikālās nodarbības tiek iekļautas ikdienas ritējumā katru nedēļu, ko pasniedz profesionāla pedagoģe. Par mazajiem rūpējās, uzmana un liek līdzdarboties mīļas audzinātājas un auklīte.

BIGSA, SIA, Ūdensvadu un kanalizācijas tīklu izbūve

Lokomotīves 62-4, Rīga LV-1057
Uzņēmuma apraksts:: Kvalitatīvas kanalizācijas un ūdensvadu sistēmu izbūve privātmājām un individuālajām celtnēm. Objektu nodošana ekspluatācijā ar izpilddokumentāciju. Aicinām sadarbībai! Darbības galvenie virzieni::
    ✓ Ārējo ūdensvadu un kanalizācijas tīklu izbūve ✓ Lietus kanalizācijas, notekūdeņu kanalizācijas tīklu izbūve (UKT) ✓ Objektu nodošana ekspluatācijā ar izpilddokumentāciju.

Viss no granīta, veikals, SIA Kantiņi, Kapu pieminekļi un labiekārtošana

Zaļā 26, Jēkabpils, LV-5201
Kapu pieminekļi, apmales, soliņi, granīta izstrādājumi, galdi, krēsli, granīta skulptūras, priekšmeti. Granīta bloku un plākšņu zāģēšana, slīpēšana, frēzēšana, pulēšana. Granīta bloku, stieņu (stieņi), plākšņu, pieminekļu, galdu tirdzniecība. Kamīni, galda virsmas, galdi, palodzes, kāpnes, grīdas, kolonnas. Kapu labiekārtošana.

Madonas novada Tūrisma informācijas centrs

Skolas 10a, Madona, Madonas n., LV-4801
Apraksts: Madonas novadā aizraujoši laiku iespējams pavadīt jebkurā gadalaikā. Tev ir dažādas izvēles iespējas - Tu vari kļūt par dalībnieku vai aculiecinieku dažādos sportiskos notikumos, Tu vari ļauties mākslas un mūzikas baudīšanai, Tu vari doties izzinošās un izklaidējošās ekskursijās dabā, Tu vari iepazīties ar Madonas novada uzņēmējiem - gan ražojošiem, gan tiem, kas uzņem savās saimniecībās tūristus, Tu vari atbalstīt tos tradicionālajos tirdziņos, Tu vari nenogurstoši svinēt svētkus un piedalīties dažnedažādos festivālos. Ienāc www.visitmadona.lv