Sventes pagasta pārvalde

Svente, Alejas 9, Sventes p., Daugavpils n., LV-5473
Sventes pagasta pārvalde Pašvaldības Pašvaldības, konsultācijas, izziņas, nodokļi, pagasta pasākumi, tūrisms, izglītība, kultūra, sports, sociālā palīdzība.

Vaiņodes novada pašvaldība

Vaiņode, Raiņa 23a, Vaiņodes p., Vaiņodes n., LV-3435
.. noma, velosipēdu noma, riteņu noma, makšķerēšana, makšķerēt, putni, putnu vērošana, velomaršruti, viesu māja, brīvdienu māja, jauniešu mītne, kempings, atpūta, nakšņošana, Muzeju naktis, Senlietu krātuve, dome, pašvaldība , novada pašvaldība .

Valkas novada dome

Beverīnas 3, Valka, Valkas n., LV-4701
Pašvaldības Valka, Valkas novada dome, pašvaldība , pagastu pārvaldes.

Skrudalienas pagasta pārvalde

Silene, Skaista 9, Skrudalienas p., Daugavpils n., LV-5470
Skrudalienas pašvaldība Skrudalienas pagasta pārvalde Silenes pamatskola, Skrudalienas pamatskola, Skrudalienas bāriņtiesa. Konsultācijas, izziņas, nodokļi, pagasta pasākumi, tūrisms, izglītība, sports, kultūras pasākumi.

Bunkas pagasta pārvalde

Bunka, "Bunkas kultūras nams", Bunkas p., Priekules n., LV-3446

Gramzdas pagasta pārvalde

Gramzda, Skolas 3, Gramzdas p., Priekules n., LV-3486

Kalētu pagasta pārvalde

Kalēti, Liepu aleja 6, Kalētu p., Priekules n., LV-3484

Priekules novada pašvaldība

Saules 1, Priekule, Priekules n., LV-3434
Pašvaldība , dome, sociālie pakalpojumi, izziņas, izglītība, sports, tūrisms, kultūra. Pasākumi, Ikara svētki, koncerti, kultūras pasākumā, sociālie pakalpojumi, pagasta pasākumi, sporta halle, nekustamā īpašuma nodoklis, nodokļi, naktsmājas, Priekules mūzikas skola, Priekules mākslas skola,

Virgas pagasta pārvalde

Paplaka, "Pagastmāja", Virgas p., Priekules n., LV-3433

Krāslavas novada pašvaldība, Ūdrīšu pagasta pārvalde

Augstkalne, Dārza 2, Ūdrīšu p., Krāslavas n., LV-5601
Krāslava, Ūdrīši, Ūdrīšu pagasts, Ūdrīšu pagasta pārvalde, Krāslavas novads, Krāslavas novada pagasti, Krāslavas novada pašvaldība , Latgale, Dārza iela, pagasta bibliotēka, Latgale, valsts un tradicionālie svētki, koncerti, Ūdrīšu pagasta iedzīvotāji.