Madonas novada pašvaldība, Ļaudonas pagasta pārvalde

Ļaudona, Dzirnavu 2, Ļaudonas pagasts, Madonas nov., LV-4862
Pašvaldība , pašvaldības, Madonas novads, Ļaudona, Ļaudonas pagasts, Latgale dabas parks „Driksnas sils

Madonas novada pašvaldība, Dzelzavas pagasta pārvalde

Dzelzava, Kļavu 4, Dzelzavas pagasts, Madonas nov., LV-4873
Apraksts: Dzezlavas pagasta pašvaldība atbild par pagasta un tā iedzīvotāju labklājību un interesēm, kas tiek paveikts ar pašvaldības iestāžu palīdzību. Dzezlavas pagastā atrodas vairāki objekti kas ir apskates vērti- Dzelzavas pils apbūve ar parku, brīvdabas estrādi, pieminekli “Par tēvu zemi kritušiem” parkā, izveidota pils “Rūķu taka” un ozolu aleja, Doku Ata muzejs “Mucenieki” un citi brīnišķīgi apskates punkti. Mūsu skaistajā pagastā atradīsiet arī Bakana ezeru ar ezera mītni tā ZA daļā, kas ir vienreizēja vieta, kur pavadīt saulainas dienas un vakarus. Pašvaldība arī organizē dažādus pasākumus mūsu iedzīvotājiem un ciemiņiem.

Madonas novada pašvaldība, Ošupes pagasta pārvalde

Degumnieki, Skolas 4, Ošupes pagasts, Madonas nov., LV-4833
Apraksts: Izbaudi Ošupes pagastā plašumu gan laukos, gan Lubānas ezera krastos! Ošupes pagasts ir viena no Madonas novada administratīvajām teritorijām tā dienvidaustrumos. Robežojas ar sava novada Barkavas pagastu, Lubānas novada Lubānas pilsētu un Indrānu pagastu, Balvu novada Bērzpils pagastu, kā arī Rēzeknes novadu. Degumniekos (lidlaukā) norisinās novadā iemīļotie mazās Aviācijas svētki, www.aviofest.lv, kuri solās būt interesanti, apmeklētājiem piedāvājot aizraujošu pasākumu programmu ar zaļumbali vakarā!

Madonas novada pašvaldība, Bērzaunes pagasta pārvalde

Sauleskalns, Aronas 1, Bērzaunes pagasts, Madonas nov., LV-4853
Bērzaunes pagasta iestādes:: ✓ Bērzaunes pamatskola ✓ Pirmsskolas izglītības iestāde "Vārpiņa" ✓ Sauleskalna tautas nams ✓ Pašvaldības uzņēmums SIA „Bērzaunes komunālais uzņēmums" ✓ Informatīvais izdevums "Bērzaunes Rīts" ✓ Bērzaunes kapi ✓ Bērzaunes feldšerpunkts

Madonas novada pašvaldība, Vestienas pagasta pārvalde

Vestiena, "Pagastmāja" , Vestienas pagasts, Madonas nov., LV-4855
Vestienas pagasta pārvaldes iestādes:: ✓ Vestienas bibliotēka ✓ Vestienas pamatskola ✓ Vestienas pamatskolas pirmsskolas izglītības iestāde ✓ Vestienas tautas nams ✓ Vestienas feldšerpunkts Apraksts: Vestienas pagasts ir viena no Madonas novada administratīvajām teritorijām tā rietumos. Robežojas ar sava novada Bērzaunes, Aronas un Liezēres pagastiem, Ērgļu novada Sausnējas, Ērgļu un Jumurdas pagastiem, kā arī Pļaviņu novada Vietalvas pagastu. Mūsu pagastā atrodas arī Natura 2000 teritorija (ietilpst dabas parks Gaiziņkalns, dabas liegums Ilziņa ezers un Kāla ezera salas, ģeoloģiskais veidojums Bolēnu Acu avots un Vestienas muižas aleja). Vestienas pagasts ir viena no Madonas novada administratīvajām teritorijām tā rietumos. Robežojas ar sava novada Bērzaunes, Aronas un Liezēres pagastiem, Ērgļu novada Sausnējas, Ērgļu un Jumurdas pagastiem, kā arī Pļaviņu novada Vietalvas pagastu. Vestienas pagasts organizē arī Muzikālo pasākumu “Kāla ezera skaņas”. Augļu un ogu dārzs – z/s Jāņkalni ar iespēju sezonas laikā lasīt, degustēt un iegādāties šo produkciju.

Zemgales plānošanas reģions

Katoļu 2b-2.st., Jelgava, LV-3001
Apraksts: Viens no Latvijas pieciem plānošanas reģioniem – Zemgale atrodas Latvijas vidienē, pārsvarā Daugavas kreisajā krastā un Lielupes baseina lejas daļā, robežojas ar Rīgas, Latgales, Vidzemes un Kurzemes reģionu, kā arī ar kaimiņvalsti Lietuvu - aptuveni 290 kilometru garā teritorijā no Auces līdz Aknīstei. Tagad Zemgales plānošanas reģionā ietilpst bijušo Aizkraukles, Bauskas, Dobeles, Jelgavas un Jēkabpils rajonu teritorijas ar 20 jaunizveidotajiem novadiem un divām lielajām pilsētām - Jelgavu un Jēkabpili. Reģionā ir vairāk nekā 250 100 iedzīvotāju. Lielākais skaits no tiem, izņemot lielās pilsētas, dzīvo Bauskas, Jelgavas, Dobeles, Ozolnieku, Iecavas, Aizkraukles un Vecumnieku novadā.

Saldus novada pašvaldība

Striķu 3, Saldus, Saldus nov., LV-3801
Pašvaldības, pašvaldība , Saldus dome., Saldus, Saldus novads, Saldus pašvaldība , Saldus novada pašvaldība . Sociālā aprūpe. Būvvalde.

Ropažu novada pašvaldība

Ulbroka, Institūta 1a, Stopiņu pagasts, Ropažu nov., LV-2130