Daugavpils novada pašvaldība

Rīgas 2, Daugavpils, LV-5401
D-pils novada, Daugavpils novads. Sociālā aprūpe. Jaunatnes aktualitātes. Nometnes. Izglītības iestādes. Tūrisms Latgalē. Muzejs: Raiņa māja Berķenelē, Daugavas loki. Daugavpils novada pašvaldības aģentūra "TAKA".

Daugavpils novada pašvaldība, Ambeļu pagasta pārvalde

Ambeļi, Parka 6, Ambeļu p., Daugavpils n., LV-5438
Konsultācijas, izziņas, nodokļi, pagasta pasākumi, tūrisms.

Daugavpils novada pašvaldība, Biķernieku pagasta pārvalde

Biķernieki, Saules 4, Biķernieku p., Daugavpils n., LV-5440

Daugavpils novada pašvaldība, Līksnas pagasta pārvalde

Līksna, Daugavas 8, Līksnas p., Daugavpils n., LV-5456
Konsultācijas, izziņas, nodokļi, pagasta pasākumi, tūrisms.

Daugavpils novada pašvaldība, Maļinovas pagasta pārvalde

Maļinova, Rēzeknes 29a, Maļinovas p., Daugavpils n., LV-5459
Konsultācijas, izziņas, nodokļi, pagasta pasākumi, tūrisms, izglītība, sports, kultūras pasākumi, sociālais dienests.

Daugavpils novada pašvaldība, Salienas pagasta pārvalde

Saliena, Centrāles 24, Salienas p., Daugavpils n., LV-5469
Konsultācijas, izziņas, nodokļi, pagasta pasākumi.

Daugavpils novada pašvaldība, Skrudalienas pagasta pārvalde

Silene, Skaista 9, Skrudalienas p., Daugavpils n., LV-5470
Silenes pamatskola, Skrudalienas pamatskola, Skrudalienas bāriņtiesa. Konsultācijas, izziņas, nodokļi, pagasta pasākumi, tūrisms, izglītība, sports, kultūras pasākumi.

Inčukalna novada pašvaldība

Inčukalns, "Jaungāršas" 4, Inčukalna n., LV-2141
Inčukalns, Inčukalna novads, novads, Inčukalna pašvaldība , baseins, sporta komplekss, dienas centrs, Velnala, Vangažu pilsēta, Vangaži, pilsētas pārvalde, priekšsēdētājs, deputāti, tautas nams, kultūras nams, jaunākie pasākumi, dienas centrs, deju kolektīvs, koris, bērnudārzs, Inčukalna pamatskola, pamatskola, Vangažu

Jelgavas novada pašvaldība

Pasta 37, Jelgava, LV-3001
Dome, pašvaldība , būvvalde, tirdzniecības atļaujas, apskates objekti, izziņas, pagasta pasākumi, nodokļi, sports, tūrisms, kultūras pasākumi. Jelgavas novads, Vircava, Platone, Sesava, Valgunde, Svēte, Zaļenieki, Kalnciems, Glūda, Jaunsvirlauka, Vilce, Līvbērze, Lielplatone, Eleja, novada svētki, muižas, amatniecības centri,

Kārsavas novada pašvaldība

Vienības 53, Kārsava, Kārsavas n., LV-5717
Pašvaldība , pilsētas dome, Kārsavas dome, bāriņtiesa, sociālais dienests, dzimtsarakstu nodaļa, ekonomisti, Kārsavas vidusskola, Kārsavas mūzikas un mākslas skola, Kārsavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde, Kārsavas kultūras nams. Kārsavas novada tūrisma informācijas punkts. Goliševas pagast, Malnavas pagasts, Mežvidu

Ludzas novada pašvaldība

Raiņa 16, Ludza, Ludzas n., LV-5701
Pašvaldība , novads, Ludza, Ludzas novada pašvaldība , tūrisma informācijas centrs, pagastu pārvaldes, sociālais dienests.

Priekules novada pašvaldība

Saules 1, Priekule, Priekules n., LV-3434
Pašvaldība , dome, sociālie pakalpojumi, izziņas, izglītība, sports, tūrisms, kultūra. Pasākumi, Ikara svētki, koncerti, kultūras pasākumā, sociālie pakalpojumi, pagasta pasākumi, sporta halle, nekustamā īpašuma nodoklis, nodokļi, naktsmājas, Priekules mūzikas skola, Priekules mākslas skola

Priekules novada pašvaldība, Bunkas pagasta pārvalde

Bunka, "Bunkas kultūras nams", Bunkas p., Priekules n., LV-3446

Priekules novada pašvaldība, Gramzdas pagasta pārvalde

Gramzda, Skolas 3, Gramzdas p., Priekules n., LV-3486

Priekules novada pašvaldība, Kalētu pagasta pārvalde

Kalēti, Liepu aleja 6, Kalētu p., Priekules n., LV-3484

Priekules novada pašvaldība, Virgas pagasta pārvalde

Paplaka, "Pagastmāja", Virgas p., Priekules n., LV-3433

Rēzeknes novada pašvaldības Dricānu pagastu apvienība, Dricānu pagasta pārvalde

Dricāni, "Pagastmāja", Dricānu p., Rēzeknes n., LV-4615

Rēzeknes novada pašvaldības Dricānu pagastu apvienība, Nagļu pagasta pārvalde

Nagļi, "Pagastmāja", Nagļu p., Rēzeknes n., LV-4631

Rēzeknes novada pašvaldības Kaunatas pagastu apvienība, Griškānu pagasta pārvalde

Sprūževa, Centrālā 27, Griškānu p., Rēzeknes n., LV-4641
Griškānu pagasta pārvalde, Griškānu sociālais darbinieks, Griškānu bibliotēka, Sprūževa, feldšeru punkts Sprūževā, Griškānu pirmsskolas izglītības iestāde, bērnudārziņš Sprūževā, Zarečnajas pamatskola, Griškānu pagasta bāriņtiesa. Pašvaldības.

Rēzeknes novada pašvaldības Maltas pagastu apvienība, Lūznavas pagasta pārvalde

Lūznava, Pils 6, Lūznavas p., Rēzeknes n., LV-4627
Lūznavas pagasta pārvalde. Pašvaldība .